"Tomu, kto čisté srdce nosí, k radosti veľa netreba. Ten ľahko vzlietne z rannej rosy na chromých krídlach do neba ..."

Milan Rúfus
×

Poznámka

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Deň detí 2010

.

Deň detí priniesol mladým ľuďom v DSS pestré športové i kultúrne vyžitie. Najprv sa zahrali na mladých hasičov a záchranárov. Jednotlivé skupiny pod vedením svojich vychovávateľov postupne  absolvovali jednotlivé  stanovištia: hod na terč, skok vo vreci, viazanie lana, hľadanie bábiky v bazéne s loptičkami, prenášanie vody v nádobe. Za športovú časť dostali deti odmenu v podobe sladkostí a pizzovníkov, ktoré upiekla pracovná skupina dospelých klientov.

Deň detí im spestrila aj hudobná skupina GEROCK, ktorá v našom Domove sociálnych služieb vystúpila už po niekoľkýkrát.  Výbornými piesňami a skvelou zábavou roztočili odpoludnie plné tanca a dobrej nálady. Členovia skupiny deti DSS veľmi dobre poznajú, už niekoľko rokov totiž účinkovali na Plese klientov zariadení sociálnych služieb. Do tanca im zahrali aj vlani na Deň detí a dokonca aj na Mikuláša. Vytvorili si s postihnutými deťmi nádherný vzťah a deti cítia, že ich záujem  je „ozajstný“. Sú za to veľmi vďačné a ak by ste sa ich spýtali, kto je pre ne najväčšia Superstar, jednoznačne vám zakričia: GEROCK !

{gallery}foto/dendeti2010{/gallery}   

Akcie a podujatia

Akcie a podujatia

Galéria tvorivej činnosti

Galéria tvorivej činnosti

Kde nás nájdete